Do poczytania przy kawie

Super do poczytania przy kawie lub herbacie. Piszemy o gospodarce, nieruchomościach, medycynie, sporcie i innych aspektach życia

Drukarnia we Wrocławiu

Drukarnia we Wrocławiu

Drukarnia we Wrocławiu zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju wyrobów poligraficznych. Dzięki własnemu sprzętowi i dużemu doświadczeniu nasze produkty są zawsze wysokiej jakości. Produkujemy różnorodne produkty drukowane: broszury, katalogi, ulotki, książki, fotoksiążki, plakaty i wiele innych. Naszym klientom oferujemy różnorodne wykończenia. Jeśli nie wiesz, jakiego rodzaju druków potrzebujesz, jak powinien wyglądać i funkcjonować, zawsze służymy pomocą w wyborze. Druk cyfrowy jest bardziej odpowiedni do szybkiej produkcji produktów poligraficznych w małych seriach, natomiast druk offsetowy jest lepszy do średnich i dużych nakładów.

Usługi poligraficzne drukarni we Wrocławiu

Produkcja artykułów reklamowych to jeden z głównych kierunków działalności naszej drukarni cyfrowej we Wrocławiu https://webadruk.pl. Produkujemy wszelkiego rodzaju katalogi, broszury, czasopisma, ulotki i wiele innych produktów. Jeśli chcesz zainteresować klientów swoimi produktami lub usługami, potrzebujesz efektownych promocyjnych produktów drukarskich.

Drukowanie broszur

Broszura jest wydaniem podręcznika o małym tomie w miękkiej oprawie, arkusze są zszyte razem. Najpopularniejszymi formatami do  drukowania broszur są A5 i A4. Według danych technicznych jest to skrzyżowanie broszury i katalogu. Zgodnie z jej treścią dzieje się to zarówno z przewagą informacji tekstowych, jak i z wieloma obrazami. Druk broszur jest idealny dla firm o przeciętnym zakresie usług i towarów. Ten rodzaj informacji cieszy się dużym zainteresowaniem i pozwala kupującemu dokładnie zbadać towary lub usługi, zrobić notatki i porozmawiać z bliskimi. Popularność broszury wynika z wielu czynników, wśród których warto podkreślić szybkość produkcji produktów drukowanych, reprezentacyjny wygląd, kolorystykę oraz ogromny potencjał użytkowy.

Druk katalogu

drukarnie cyfrowe WrocławKatalog to wielostronicowa publikacja drukowana zawierająca wykaz pewnych informacji tekstowych i graficznych, najczęściej o charakterze komercyjnym. Najpopularniejszym formatem druku katalogu w drukarni jest A4. Katalog jest niezbędnym produktem dla firm o szerokim wachlarzu usług lub produktów. W dzisiejszych czasach istnieje wiele rodzajów układu katalogu, dzięki czemu wszelkie informacje o towarach i usługach w katalogu mogą być prezentowane w sposób informacyjny, zrozumiały i atrakcyjny. Nasi specjaliści w drukarni we Wrocławiu z działu projektowania i aranżacji zawsze Ci w tym pomogą. Również przy drukowaniu katalogu należy zwrócić uwagę na obróbkę po druku. Twoja propozycja skierowana do odbiorców musi być odpowiednio sformatowana. Gdziekolwiek dzisiaj pójdziesz, wszędzie znajdziesz katalogi. Niezależnie od tego, czy jest to centrum handlowe, salon kosmetyczny czy sklep z częściami samochodowymi.

Drukowanie ulotek

Ulotka to prosty produkt, zawierający najczęściej informacje o jednym lub grupie podobnych towarów lub usług. W naszej drukarni we Wrocławiu każdy klient ma możliwość zamówienia druku ulotek w dowolnym wymaganym formacie, w tym A4 i A5. Drukowanie ulotek to świetny sposób na szybkie przekazanie informacji o firmie, biznesie, ofertach specjalnych, rabatach, wyprzedażach sezonowych. Te nośniki reklamowe mają ogromny potencjał jako skuteczny środek promocji produktów, marek i usług. Ulotki świetnie sprawdzają się również, gdy chcesz poinformować klientów o jakimś ważnym wydarzeniu: na przykład, jeśli planujesz wyprzedaż lub otwarcie nowego punktu sprzedaży.

Drukowanie plakatów

Drukarnia we WrocławiuPlakat promocyjny to duży obraz promocyjny wykorzystujący przyciągające wzrok elementy graficzne. Najczęściej drukuje plakat A3 i A2. W większości przypadków plakaty umieszczane są w sklepach, salonach i na wystawach. Głównym zadaniem plakatu reklamowego jest wyrobienie w konsumencie określonej postawy wobec produktu lub usługi, pokazanie oferty z jak najlepszej strony, a w efekcie zachęcenie do zakupu. Trudno wyobrazić sobie współczesne życie bez plakatu reklamowego w masowych miejscach publicznych i sklepach.

W drukarni we Wrocławiu drukowanie plakatów zajmuje niewiele czasu, są to produkty proste technicznie i produkowane szybko. Plakaty po zadruku można pokryć folią ochronną lub zastosować dodatkową obróbkę. Ponieważ nakład plakatów jest zwykle średni i duży, drukowane są one w technologii offsetowej. Aby zamówić wydruk plakatu, należy skontaktować się z nami w dowolny dogodny sposób: telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz.

Drukowanie wizytówek

Wizytówka z logo firmy i danymi kontaktowymi. Zasadniczo Twój mały billboard. Nie możesz obejść się bez wizytówki podczas spotkania biznesowego, to zawsze pomoże we współpracy. Istnieją następujące rodzaje wizytówek: firmowe, osobiste, biznesowe. Każdy gatunek ma swój cel i projekt. Nasi specjaliści z działu projektowania i układu graficznego zawsze pomogą Ci zrozumieć zawiłości prawidłowego układu wizytówki. Zasadniczo wizytówki w drukarni we Wrocławiu drukowane są na grubym kartonie lub papierze powlekanym, zdobione lakierem, tłoczeniem, zaokrąglaniem rogów i inną obróbką podrukową. Oferujemy naszym klientom druk offsetowy lub cyfrowy wizytówek, wszystko zależy od nakładu.