Do poczytania przy kawie

Super do poczytania przy kawie lub herbacie. Piszemy o gospodarce, nieruchomościach, medycynie, sporcie i innych aspektach życia

Smartfon Samsung Galaxy S20 z rewolucyjnym systemem obiektywów

Smartfon Samsung Galaxy S20 z rewolucyjnym systemem obiektywów

Smartfon Samsung Galaxy S20 z rewolucyjnym systemem obiektywów to wyjątkowa okazja do nagrywania w rewolucyjnej rozdzielczości 8K i uzyskanie niezwykle wyraźnych, wysokiej jakości zdjęć. To połączenie z solidną ochroną Samsung Knox, inteligentną baterią, super wydajnym procesorem i dużą ilością miejsca na wszystkie pliki. Każdy poszukiwacz nowoczesnych urządzeń posiadając taki smarfon otworzy nowy rozdział w historii swoich urządzeń mobilnych. Smartfon Samsung Galaxy S20 łączy nieskazitelnie elegancki wygląd z wytrzymałością i najnowocześniejszą technologią.

Smartfon Samsung Galaxy S20 z rewolucyjnym systemem obiektywów

Potrójny aparat Galaxy S20 to potężne narzędzie do kreatywności i realizacji pomysłów. Co umożliwia połączenie obiektywów szerokokątnych 12 MP, teleobiektywu 64 MP i ultraszerokokątnych 12 MP, 30-krotnego zoomu hybrydowego i obsługi sztucznej inteligencji? Łącząc to z optyczną stabilizacją obrazu, nagrywaniem 8K i mnóstwem kreatywnych trybów użytkownik osiąga idealny obraz i piękne zdjęcia. Dla miłośników selfie dostępny jest 40-megapikselowy przedni aparat o rozdzielczość 10 MP z autofocusem, a to pozwala na robienie idealnego zdjęcia. Dzięki tak zaawansowanej technologii można robić bardzo szczegółowe zdjęcia w każdych warunkach. Stabilizacja optyczna kompensuje drgania aparatu, aby zdjęcia były ostre, nawet w ruchu. Dzięki różnym inteligentnym trybom można eksperymentować i tworzyć prawdziwe arcydzieła. Szczególnie uda się uzyskać zdjęcia z doskonałym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. Pozostałe sensory pozwalają na wykonywanie portretów ze stylistycznym efektem bokeh, robienie panoram i tworzenie innych zdjęć, nawet w słabym świetle.

Robienie zdjęć w nocy jak w dzień

W słabym świetle profesjonalny aparat wykonuje wiele zdjęć jednocześnie. Następnie łączy je w jedno nieskazitelne zdjęcie z mniejszym szumem i mniejszym rozmyciem. A powiększony czujnik i sztuczna inteligencja w połączeniu z trybem nocnym sprawią, że obraz będzie wyraźny i bogaty, jak gdyby robiono zdjęcia w dzień.

Czym wyróżnia się smartfon Samsung Galaxy S20?

Model ten ma 6,2-calowy wyświetlacz wykonany w technologii Dynamic AMOLED i zajmuje prawie całą powierzchnię przednią. Pod nim znajduje się skaner linii papilarnych, który natychmiast reaguje na dotyk palca właściciela i od razu zwalnia blokadę. Rozdzielczość wynosi 3200 x 1440 pikseli, dzięki czemu obraz jest nie tylko w żywych, bogatych kolorach, ale także jest szczegółowy. W smartfonie Samsung Galaxy S20 SM nastąpiło zaktualizowanie interfejsu One UI, 2 dzięki czemu jest ona dużo praktyczniejszy i przyjemniejszy w obsłudze. Producent zadbał o ciekawszą szatę graficzną oraz elementy interaktywne, które znajdują się w zasięgu ręki użytkownika. Właściciel takiego urządzenia mobilnego może skupić się jedynie na tym, co dla niego jest najważniejsze. Przede wszystkim na swobodnym wykonywaniu codziennych czynności, które usprawnia smartfon. Wprowadzona wysoka częstotliwość odświeżania zapewnia efektywne przeglądanie mediów społecznościowych a także przełączanie pomiędzy aplikacjami bez osiągania smużenia.

Co w przypadku smartfona oznacza 8K?

Zmienia sposób robienia zdjęć i nagrywania filmów. To wideo w ultra wysokiej rozdzielczości. Po raz pierwszy poziom rozdzielczości wideo na smartfonie został podniesiony do niesamowitego 8K.To 4 razy więcej niż UHD i 16 razy więcej niż FHD.To również zupełnie nowe spojrzenie na fotografię. Można zamienić każdą scenę w zdumiewająco wysokiej jakości zdjęcia z bardzo wysoką rozdzielczością 8K. Powiększony czujnik i dedykowany stabilizator kompensują drgania aparatu, dzięki czemu zdjęcia są super płynne, a nie tylko płynne.

Energia na cały dzień

Dzięki super wydajnej inteligentnej baterii do 4000 mAh  nie trzeba rozpraszać się ładowaniem. Smartfon dostosowuje się do przyzwyczajeń użytkownika i oszczędza energię, dzięki czemu na jednym ładowaniu można pracować jeszcze dłużej.

Idealny we wszystkim

Obudowa wykonana z metalu i hartowanego bardzo wytrzymałego szkła (Corning Gorilla Glass 6), jest chroniona przed wilgocią i kurzem, co oznacza, że urządzenie przeszło pomyślnie testy przy zanurzeniu w wodzie na głębokość do 1,5 metra na 30 minut. Autorski ośmiordzeniowy procesor Exynos 990, wspierany przez 8 GB pamięci RAM, pewnie radzi sobie zarówno z prostymi, codziennymi zadaniami, jak i z uruchomieniem najbardziej wymagających aplikacji i gier. Potrafi obsługiwać wielozadaniowość: otwiera kilka programów i przełącza się między nimi, nie zauważając nawet cienia opóźnienia.

Charakterystyka

  • Przekątna ekranu – 6.2″ / 3200 x 1440 pikseli
  • System operacyjny – Android 10
  • Pamięć RAM – 8 GB
  • Wbudowana pamięć – 128 GB
  • Wymiary całkowite – 69.1 Mm, 151.7 mm, 7.9 mm.

Wszystko, co uda się uchwycić potężnym aparatem zachowa w pamięci. A jeśli ktoś potrzebuje jeszcze więcej pamięci, może rozszerzyć ją do 1 TB za pomocą karty microSD. Pliki są chronione przez Samsung Knox, ale to nie wszystko dodatkowe zabezpieczenie zapewnia ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych. Smartfon Samsung Galaxy S20 stał się odpowiedzią na obecne potrzeby użytkowników, jak również metodą na odkrywanie radość z każdej chwili.